Farma BARKONA

z Holice u Olomouce


Proč nás napadly houby

Pro našeho synka s častými zápaly plic jsme hledali pomoc u přírody. Při prvním sběru v lese, za podzimního počasí se nám sama nabídla hlíva ústřičná. Zpracovali jsme ji pro syna a ona pomohla!

Jak jsme začali s pěstováním

Cesta k pěstování všech druhů hub byla trnitá a náročná. Sbírali jsme znalosti, navštěvovali přednášky, zkoumali internet, hledali rady a zkušenosti. Houby nás však uchvátily natolik, že jsme se rozhodli vyjít vstříc jedinečné potřebě každého jednotlivého kmene houby.

Nyní na farmě pěstujeme 14 druhů hub a jsme tak jediní v České republice, kdo skutečně pěstuje, zpracovává a vyrábí 100% české doplňky stravy z hub bez přidaných barviv a konzervantů.

Co Vám nabízíme

SADBY JEDLÝCH A LÉČIVÝCH HUB

Přímo v Olomouci pěstujeme kultivary z celého světa. Můžeme tak nabídnout sadby divoké - z přírody vybrané nejkvalitnější kmeny i sadby kultivovaných hub, jejichž základ získáváme díky svým dlouhodobým kontaktům v celém světě od Evropy, přes Asii nebo Ameriku.

LÉČIVÉ HOUBY V TOBOLKÁCH

V našem e-shopu rovněž najdete pečlivě zpracované nejmocnější houby z Česka; Outkovku pestrou, Březovník nebo Hlívu ústřičnou s Hlívou královskou a další. Naše originální technologie zpracování hub Vám umožní využít sílu hub tak, jak jste ji ještě nikdy nepocítili.


Dodáme Vám energii, podpoříme odolnost, zvýšíme obranyschopnost, zlepšíme kondici, podpoříme vitalitu a zmírníme celkovou zátěž Vašeho organismu.


     

Jak pokračujeme

Naše nadšení a Vaše pozitivní ohlasy nás ženou i za hranice obvyklých možností. Poznáváme a představujeme si houby jako materiál budoucnosti - vyrobí nám cihly, nábytek, dekorace, oblečení, kůže a mnohé jiné potřebné věci, o kterých se dnes ještě ani nemluví.


Važme si hub! 

Bez nich by příroda nefungovala, bez nich by život na Zemi nebyl možný.