Farma BARKONA

z Holice u Olomouce


Proč nás napadly houby

Pro našeho synka s častými zápaly plic jsme hledali pomoc u přírody. Při prvním sběru v lese, za podzimního počasí se nám sama nabídla hlíva ústřičná. Zpracovali jsme ji pro syna a ona pomohla!


Jak jsme začali s pěstováním

Cesta k pěstování všech druhů hub byla trnitá a náročná. Sbírali jsme znalosti, navštěvovali přednášky, zkoumali internet, hledali rady a zkušenosti. Museli jsme vyjít vstříc jedinečné potřebě každé houby.


Nyní na farmě pěstujeme 6 druhů hub a jsme tak jediní v České republice, kdo pěstuje, zpracovává a vyrábí skutečně  100% české doplňky stravy z hub bez přidaných barviv a konzervantů.


Co Vám nabízíme

V našem e-shopu najdete pečlivě zpracované nejmocnější houby z Česka; Outkovku pestrou, Březovník nebo Hlívu ústřičnou s Hlívou královskou a další.


Naše originální technologie zpracování hub Vám umožní využít sílu hub tak, jak jste ji ještě nikdy nepocítili.


Dodáme Vám energii, podpoříme odolnost, zvýšíme obranyschopnost, zlepšíme kondici, podpoříme vitalitu a zmírníme celkovou zátěž Vašeho organismu.


     

Jak pokračujeme

Naše nadšení a Vaše pozitivní ohlasy nás ženou i za hranice obvyklých možností. Poznáváme a představujeme si houby jako materiál budoucnosti - vyrobí nám cihly, nábytek, dekorace, oblečení, kůže a mnohé jiné potřebné věci, o kterých se dnes ještě ani nemluví.


Važme si hub! 

Bez nich by příroda nefungovala, bez nich by život na Zemi nebyl možný.