VYZVEDNĚTE SI SVÉ HOUBY OSOBNĚ

NA ADRESE: Staškova 520/16, Olomouc - Holice

DOMLUVÍME SE TELEFONICKY

NA TELEFONU: +420 607 129 414

DUO-HLÍVA Hlíva ústřičná s Hlívou královskou

HLÍVA ÚSTŘIČNÁ - PLEUROTUS OSTREATUS a HLÍVA KRÁLOVSKÁ - ERYNGII Hlíva ústřičná s Hlívou královskou jsou nejen vynikající jedlé houby, ale své stálé místo si našly i v tradičním lidovém léčitelství. Tradice užívání je dlouhodobě známá po celém světě. Hlívy jsou plné užitečných sloučenin, které prospívají lidskému organismu. Mezi nejdůležitější složky patří polysacharidy, betaglukany, triterpeny , ale i značné množství bílkovin a vlákniny , která prospívá střevu. Hlíva obsahuje rovněž důležité enzymy , které neutralizují volné kyslíkové radikály a snižují tak oxidační stres. #Hlíva dokáže stimulovat obranné buňky , ochraňuje sliznice, potlačuje nepřiměřené reakce organismu a je výborným pomocníkem pro dlouhodobou podporu obranyschopnosti organismu. Vitamínová složka je tvořena vitamíny skupiny B, vitamínem D, E i C. Složení: 1 tob. obsahuje min. 40% beta-glukanů z Hlívy ústřičné a Hlívy královské (RHP* není stanovena), 125mg rozpustné vlákniny polysacharidů (RHP* není stanovena), 75mg žitné vlákniny (<20mg RHP*), tobolky: 100% želatina Dávkování dospělí: 1 tobolka 3x denně při dlouhodobém užívání, při zátěži organismu min. 3 tobolky 3x denně. Děti od 3 let: 1-6 tobolek denně

0,00 Kč

Coriolus - Outkovka pestrá

OUTKOVKA PESTRÁ - CORIOLUS Coriolus detoxikuje organismus, startuje jeho imunitní odpověď, zlepšuje celkovou obranyschopnost, dodává energii při psychické a fyzické zátěži. Extrakt Coriolu s žitnou vlákninou je vynikající pro podporu střevního mikrobiomu a homeostázy, tedy stavu celkové vnitřní rovnováhy těla. Coriolus v Tradiční čínské medicíně (TČM) je užíván člověkem již po staletí. Její příznívé působení potvrzují i nejmodernější medicínské studie z celého světa . Tento choroš, který roste a rozkládá dřevní hmotu pomáhá lidem i zvířatům při zátěži organismu bakteriemi, viry nebo cizorodými buňkami. Coriolus je spolehlivým doplňkem stravy pro zvýšenou obranyschopnost  organismu při zátěži. Již v roce 1987 byl v Japonsku poprvé použit přípravek Krestin z Coriolu a pro své jedinečné účinky se zde stal logickou součástí medicíny. Jako nejúčinnější se jeví podávání celé houby, včetně podhoubí, kdy organismus využije komplex všech působících látek , zejména beta-glukanů, triterpenů, polysacharidů, proteinů nebo sterolů. Složení: 1 tob. obsahuje min. 40% beta-glukanů z Coriolu - Outkovky pestré (RHP* není stanovena), 125mg rozpustné vlákniny polysacharidů (RHP* není stanovena), 75mg žitné vlákniny (<20g RHP*), tobolky: 100% želatina Dávkování: 1 tobolka 3x denně při dlouhodobém užívání, při zátěži organismu min. 3 tobolky 3x denně.

0,00 Kč

Cordyceps militaris 10g - 100% VEGAN!

Cordyceps militaris - Housenice červená, plodnice. Vypěstováno a zpracováno v Olomouci! 100% veganský přírodní produkt, bez chemie, barviv, konzervantů. Cordyceps militaris je vysoce ceněná houba v přírodní a čínské medicíně. Současné výzkumy potvrzují její velmi významný potenciál v bylinné lékárně. Aktivní látky - biometabolity a přírodní chemické složky jsou jedinečné a umožňují využití Cordycepsu při řešení mnoha problémů organismu. Síla houby spočívá v součinnosti jejích aktivních látek, které ulevují, posilují a prospívají energii těla i mysli. Cordyceps z Olomouce je pěstován v olomoucké pěstírně za přísně kontrolovaných laboratorních podmínek na 100% veganském substrátu, jehož složení je výsledkem tvrdé a dlouhodobé práce a pokusů. Šetrné zpracování a sušení houby vede k zachování všech důležitých látek pro bylinnou terapii.

0,00 Kč