Coriolus - Outkovka pestrá

Skladem 10 ks

OUTKOVKA PESTRÁ - CORIOLUS
Coriolus detoxikuje organismus, startuje jeho imunitní odpověď, zlepšuje celkovou obranyschopnost, dodává energii při psychické a fyzické zátěži.

Extrakt Coriolu s žitnou vlákninou je vynikající pro podporu střevního mikrobiomu a homeostázy, tedy stavu celkové vnitřní rovnováhy těla.

Coriolus v Tradiční čínské medicíně (TČM) je užíván člověkem již po staletí. Její příznívé působení potvrzují i nejmodernější medicínské studie z celého světa. Tento choroš, který roste a rozkládá dřevní hmotu pomáhá lidem i zvířatům při zátěži organismu bakteriemi, viry nebo cizorodými buňkami. Coriolus je spolehlivým doplňkem stravy pro zvýšenou obranyschopnost  organismu při zátěži. Již v roce 1987 byl v Japonsku poprvé použit přípravek Krestin z Coriolu a pro své jedinečné účinky se zde stal logickou součástí medicíny. Jako nejúčinnější se jeví podávání celé houby, včetně podhoubí, kdy organismus využije komplex všech působících látek, zejména beta-glukanů, triterpenů, polysacharidů, proteinů nebo sterolů.

Složení: 1 tob. obsahuje min. 40% beta-glukanů z Coriolu - Outkovky pestré (RHP* není stanovena), 125mg rozpustné vlákniny polysacharidů (RHP* není stanovena), 75mg žitné vlákniny (<20g RHP*), tobolky: 100% želatina

Dávkování: 1 tobolka 3x denně při dlouhodobém užívání, při zátěži organismu min. 3 tobolky 3x denně.

750,00 Kč